Pusťte si video níže

Můj příběh

Můj začátek v network marketingu

Moje cesta k síťovému marketingu nebyla vždy jasná. Než jsem našel svůj směr, procházel jsem pracovním životem, který mi přinášel málo radosti a bez perspektivy budoucnosti. Každý den jsem byl uvězněn v práci, která mi neposkytovala žádnou vášeň nebo smysl. Ale věděl jsem, že mám víc co nabídnout.

Poté, co jsem objevil potenciál síťového marketingu, bylo mi jasné, že se mi naskytla příležitost, kterou jsem celou dobu hledal. Ale jako mnoho začínajících síťařů, i já jsem čelil mnoha výzvám. Bylo to jako chodit po nezmapovaném terénu, kde se zdálo, že žádná cesta nevede k úspěchu...

Ale místo toho, abych se vzdal...

Tak jsem začal intenzivně studovat a experimentovat. Věnoval jsem se rozvoji dovedností, které by mi pomohly nejen prodat produkty, ale také systematicky budovat stabilní a funkční tým. Vytvořil jsem si vlastní 8 krokový systém a objevil strategie, které fungovaly.

A fungovaly tak dobře, že jsem z MLM dokázal udělat nejen svůj vedlejší zdroj příjmu, ale i svůj hlavní zdroj příjmu. Najednou jsem měl volnost, kterou jsem si vždy přál. Byl jsem schopen cestovat, trávit více času s rodinou a dokonce pomáhat ostatním dosáhnout jejich vlastních cílů v síťovém marketingu.

Během své cesty v síťovém marketingu jsem zažil jaké to je stoupat z toho nejnižšího dna a také jaké to je stát na samotném vrcholu. A jelikož díky této zkušenosti vím, jak osamělá to může být cesta, rozhodl jsem se, že budu ostatní na té cestě provázet, aby na to nebyli sami alespoň oni.

Mimo svůj tým se věnuji i podpoře lidem napříč odvětví na všech úrovních, ať už chtějí mít síťový marketing jako "Hobby", či jej touží pozvednout na úroveň hlavního zdroje příjmu nebo vybudovat úspěšnou organizaci na mezinárodní úrovni. Mohou začít svou cestu na profesionální úroveň díky mé knize, podcastu, vzdělávacích online kurzů nebo individuálnímu mentoringu.

Pokud máte silnou touhu uspět, ochotu se učit, a věříte na 110% ve svůj produkt nebo příležitost, jsem tady, abych vám pomohl. Vím, jaké to je, když máte produkt nebo příležitost, kterou chcete se světem sdílet, ale nevíte, jak na to.

Tato cesta mě naučila, že síťový marketing není jen o penězích, ale o poskytování hodnoty, o budování vztahů, o komunitě a pomoci ostatním. A to je něco, co mě bude vždy pohánět vpřed.

Má mise, vize a hodnoty

Posouváme síťový marketing do nové éry, ve které...

Posouváme síťový marketing do nové éry, ve které...

je etika, komunita a podnikatelský přístup na prvním místě. Mým cílem je nejen poskytovat účinné nástroje a strategie pro síťaře všech úrovní, ale také jim pomoct transformovat síťový marketing z "hobby" na profesionální kariéru. Dělám vše pro to, aby každý jednotlivý síťař, ať už sebevědomý profesionál nebo začátečník, mohl vybudovat stabilní a funkční síť a tím pozitivně transformovat (nejen) svůj život.

Avšak naše vize sahá ještě dál

A nejedná se pouze o finanční nebo časovou nezávislost

V odvětví jsme se stali součástí a tvoříme dál nejrychleji rostoucí komunitu stejně smýšlejících lidí a stáváme se důvěryhodným průvodcem pro síťaře nejen v České republice a na Slovensku. Naší ambicí je ukázat na možnou cestu k finanční nezávislosti a osobnímu růstu, a pomáhat každému, aby našel radost, smysl a naplnění ve svém každodenním životě a práci.

Vyzvedněte si svůj výtisk ještě dnes

Průvodce síťového marketingu

Tato kniha představuje jasný a praktický 8-krokový SYSTÉM PRÁCE, který mi umožnil transformovat moje 'MLM hobby' v reálné a stabilní podnikání v síťovém marketingu. Krok po kroku popisuje, jak od začátku vybudovat aktivní tým a nakonec vytvořit jeden z největších.

© 2022-2025 Všechna práva vyhrazena. 

Šedek & Partner s.r.o.

IČO - 01995448  DIČ - CZ01995448

Vršava 7151/1 | 76001 Zlín

Zásady ochrany osobních údajů

Obchodní podmínky

o mNě

PRODUKTY

oBSAH

KONTAKT