Kniha

Průvodce síťového marketingu

8 kroků k vybudování stabilního týmu

Tato kniha odhaluje ověřený 8 krokový systém pro vybudování stabilní a fungující sítě u nás v CZ/SK... krok po kroku, jak ze jmen na papíře vybudovat fungující tým.

Nejedná se o žádné teorie z motivačních knížek nebo něco, s čím jen "sympatizuji". Je to reálný systém. Systém, který mně osobně pomohl chytit pevně kormidlo a otočit směr mého života.

V těchto dnech je momentálně doprava na mě, takže klikněte na tlačítko níže, zjistěte více informací a nechte si zaslat výtisk knihy k vám domů dříve, než bude pozdě.

Můj začátek v network marketingu

Moje cesta k síťovému marketingu nebyla vždy jasná. Než jsem našel svůj směr, procházel jsem pracovním životem, který mi přinášel málo radosti a bez perspektivy budoucnosti. Každý den jsem byl uvězněn v práci, která mi neposkytovala žádnou vášeň nebo smysl. Ale věděl jsem, že mám víc co nabídnout.

Poté, co jsem objevil potenciál síťového marketingu, bylo mi jasné, že se mi naskytla příležitost, kterou jsem celou dobu hledal. Ale jako mnoho začínajících síťařů, i já jsem čelil mnoha výzvám. Bylo to jako chodit po nezmapovaném terénu, kde se zdálo, že žádná cesta nevede k úspěchu...

© 2022-2025 Všechna práva vyhrazena. 

Šedek & Partner s.r.o.

IČO - 01995448  DIČ - CZ01995448

Vršava 7151/1 | 76001 Zlín

Zásady ochrany osobních údajů

Obchodní podmínky

o mNě

PRODUKTY

oBSAH

KONTAKT