Můj příběh

… Z kavárny ke svobodnému podnikání.

Pustit si video s příběhem

Srdečně vítejte…

Jmenuji se Jiří Šedek a jsem narozen ve znamení Býka. Jsem podnikatel, marketer a mentor. K mým největším koníčkům patří psychologie, sebevzdělávání, cestování, marketing a vaření.
Miluji energickou hudbu, bilé víno, mexickou kuchyni a cestování vlakem.
Osobní motto: „Mou největší životní motivací je dosáhnout životní svobody –  Svoboda pro mě znamená, že rozhodnutí jiných lidí nemohou ohrozit kvalitu mého života.“

Systém nám dává sebevědomí a svobodu

Systému se může naučit každý. 

Uvědomění si, že k tomu abychom žili kvalitním a svobodným životem nepotřebujeme vysokoškolský diplom a studium, mi dalo velké sebevědomí a vnitřní klid.

.
Ať už jste mladší nebo starší, žena nebo muž. Úspěch s mým obchodem funguje pro všechny.
Já osobně vás všemu naučím a povedu vás. Budu váš trenér.

Jak má cesta začala? Více ve videu

Vzdělání a prozření

Studoval jsem na Střední škole podnikatelské a vyšší odborné ve Zlíně, obor Řízení firem. Následně jsem trávil 2 roky studiem Managementu a ekonomiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Po té jsem si uvědomil, že k tomu abych realizoval své sny nepotřebuji diplom ale učit se především funkční postupy pro dosažení úspěchů.

Od roku 2012 se aktivně věnuji modernímu obchodu, marketingu a vedení lidí.

Vytvořte si život, který si zasloužíte

Má cesta začala v okamžiku, kdy jsem žil život se kterým jsem nebyl spokojen. Cítil jsem, že uvnitř mě není vše v pořádku a byl jsem otevřený změně. Ona přišla … bylo to něco co v mém životě již dávno bylo akorát jsem tomu nevěnoval pozornost.

Uspokojte ambice, které ve váš dřímají

Klíčové pro mě bylo zbavit se pocitu viny z toho, že se chci mit lépe než ostatní. Lépe než je ten „šedý“ průměr. Ambice nejsou nic špatného. Být ochotný více pracovat proto aby byl člověk lépe ohodnocen je klíčové pro úspěch v životě. 

Dnes už život ale není jen o tom „vydělat“ ale žít kvalitním životem, abyste měli dostatek času na rodinu, životního partnera, své koníčky a podobně.

To, že vašim dětem koupíte nový Iphone nebo tablet jim nevrátí tu dobu kdy jste stále pracovali a neměli na ně čas.

Co nejhodnotnějšího mě má cesta naučila?

Je nutné dát tomu co děláte naprosto vše. Důležité je, že bez ohledu na to, co děláte pro vaše podnikání, dělat to pravidelně. To je klíč k úspěchu. Pokud byste za poslední dva roky strávili nejméně 3 x 2 hodiny týdně vašim podnikáním? Kde byste byli dnes?
 
Důležité: Nepropadat do negativního myšlení. Naučit se motivovat sám sebe, umět se tzn. „nahodit“. Pokaždé, když jsem musel přijmout obchodní porážky, vytáhl jsem plakát Porsche Panamera a myslel na věci, které jsem již dosáhl a jsem za ně vděčný. Poté jsem se cítil velmi odlišně. Věděl jsem, že to zvládnu. Byl jsem ten moment „zpátky ve hře“ na cestě ke svým snům.
 
Kdo přestal snít, přestal žít … jste stále naživu?
 
 
Závěr: Každý je zodpovědný za to, co dělá, ale také za to, co nedělá.

Mým cílem bylo vždy pomáhat ostatním dosahovat vyšší kvality života. Stát se člověkem, který může vést.

Chci získat více informací
WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly