Můj příběh

aneb z kavárny ke svobodnému podnikání.

Podívejte se na video

Srdečně vás vítám

Jmenuji se Jiří Šedek a jsem narozen ve znamení Býka. Jsem podnikatel, marketér a mentor. K mým největším koníčkům patří psychologie, sebevzdělávání, cestování, marketing a vaření.
Miluji energickou hudbu, bílé víno a mexickou kuchyni.
Osobní motto: „Mou největší motivací je dosáhnout životní svobody –  ta pro mě znamená, že rozhodnutí jiných lidí nemohou ohrozit kvalitu mého života.“

Systém nám dává sebevědomí a svobodu

Systému můžete pochopit a ovládnout i vy. 

Uvědomění si, že ke kvalitnímu a svobodnému životu nepotřebujeme vysokoškolský diplom a studium, mi dodalo značné sebevědomí a vnitřní klid.

.
Ať už jste mladší nebo starší, žena nebo muž. Úspěch s mým tréninkem funguje pro všechny. Já osobně vás všemu naučím a povedu vás. Budu váš mentor.

Jak má cesta začala? podívejte se na video

Vzdělání a probuzení

Studoval jsem na Střední škole podnikatelské a vyšší odborné ve Zlíně, obor Řízení firem. Následně jsem strávil 2 roky studiem Managementu a ekonomiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Brzy poté jsem si uvědomil, že k tomu, abych realizoval své sny, nepotřebuji diplom, ale především pochopit funkční postupy pro dosažení úspěchu.

Od roku 2012 se aktivně věnuji modernímu obchodu, marketingu a vedení lidí.

Vytvořte si život, který si zasloužíte

Má cesta začala v okamžiku, kdy jsem žil život, se kterým jsem nebyl spokojen. Cítil jsem, že uvnitř mě není vše v pořádku. A co víc – byl jsem otevřený změně. Ona přišla. Bylo to něco, co v mém životě bylo již dávno, jen jsem tomu nevěnoval pozornost.

Uspokojte ambice, které ve vás dřímají

Klíčové pro mě bylo zbavit se pocitu viny z toho, že se chci mít lépe než ostatní. Lépe než ten „šedý“ průměr. Ambice nejsou nic špatného. Být ochotný více pracovat pro to, aby byl člověk lépe ohodnocen, je pro úspěch klíčové.

Dnes už život ale není jen o tom „vydělat“, ale žít kvalitně. Tak, abyste měli dostatek času na rodinu, životního partnera, koníčky a podobně.

To, že vašim dětem koupíte nový iPhone nebo tablet, jim nevrátí tu dobu, kdy jste stále pracovali a neměli na ně čas.

Co nejhodnotnějšího mi má cesta ukazala?

Je nutné dát vaší práci naprosto vše. Důležité je, že bez ohledu na to, co všechno děláte pro vaše podnikání, děláte to i pravidelně. To je klíč k úspěchu. Představte si, že byste během posledních dvou let strávili nejméně 3krát 2 hodiny týdně vlastním podnikáním? Kde byste byli dnes?
 
Důležité: Nepropadat negativnímu myšlení. Naučit se motivovat sám sebe, umět se tzn. „nahodit“. Pokaždé, když jsem musel přijmout obchodní porážky, vytáhl jsem plakát Porsche Panamera a myslel na věci, kterých jsem již dosáhl a jsem za ně vděčný. Poté jsem se cítil úplně jinak. Věděl jsem, že to zvládnu. Byl jsem v ten moment „zpátky ve hře“, na cestě ke svým snům.
 
Kdo přestal snít, přestal žít … jste stále naživu?
 
 
Závěr: Každý je zodpovědný za to, co dělá, ale také za to, co nedělá.

Mým cílem bylo vždy pomáhat ostatním v dosahování vyšší kvality života. Stát se člověkem, který může vést.

Chci více informací