sTAŇTE SE LR PARTNEREM

VÝHODY LR PARTNERA

 •  35% sleva na veškeré LR produkty (aloe vera, colostrum, lifetakt řada, parfémy a vše ostatní)

 • můžete si vytvořit stálý vedlejší příjem

 • V kariérním růstu vás nic neomezuje

 • Můžete se LR věnovat když vám to hodí

 • Nesvazují vás žádné závazky ani povinnosti

 • Vše můžete řídit ze svého mobilu/počítače

 • 2 měsíční lhůta na vrácení nepoužitého zboží

 • Získejte podporu až 375 000 Kč/ 15 000 € v prním roce – zeptejte se na program Fast Track vašeho sponzora

 • Již po pár měsících spolupráce můžete mít před domem váš LR automobil

LR autokoncept

Nadstandardní výbava Exkluzivní LR obchodní značka Volkswagen, Audi: 20 000 km ročně; Mercedes A: 25 000 km ročně LR branding

NEJČASTĚJI KLADNÉ OTÁZKY OHLEDNĚ LR PARTNERSTVÍ

Jaké další výhody má být LR partnerem
 • Začít na vedlejší úvazek zcela bez rizika je možné
 • Slušný vedlejší, později i hlavní příjem a především dlouhodobě
 • Pracovní dobu si stanovujete sami
 • Velmi nizký požadavek na počáteční kapitál 
 • Dlouhodobá podpora díky unikátnímu systému zapracování
 • Velmi atraktivní výdělky díky marketingovému plánu a mezinárodní kariéře
Co je náplní mé práce

Je to docela prosté, jediný úkol LR partnera je seznámit a doporučit vysoce kvalitní produkty LR v okruhu svých přátel a známých. Pokud projeví zájem tak jim produkty u LR objednáte nebo jim případně rovnou zprostředkujete LR kartu, aby mohli své objednávky dělat přímo z LR skladu. Vy tak vyděláváte na obchodní marži nebo na odměnách za doporučený obrat dle marketingového plánu. O tom to celé je.

Vydělávat lze jen prodejem?

V prvních měsících je hlavní zdroj příjmů osobní prodej. Který je v průměru kolem 35% ihned po registraci a následně můžete získat další zpětné odměny na vlastní obrat a doporučený obrat dle marketingového plánu. Odměny z marketingového plánu jsou vypláceny vždy v polovině následujícího měsíce na váš bankovní účet.

Musím mít život abych mohl/a začít?

Dle platné legislativy jste za zdaněný svých příjmů sami zodpovědní. Společnost LR tudíž nevyžaduje žádnou dokumentaci ohledně vašich daňových záležitostí.

Musím investovat hodně peněz abych byl/a úspěšný?

Vzorkové sady jsou nastavené velmi nízko proto aby dostal svou šanci opravdu každý. Můžete začít již od 1490 Kč /59 €. Samozřejmě si můžete opatřit další individuální pomůcky a další produkty ale je to zcela na vašem osobním rozhodnutí.

Toto vybavení obsahuje další produkty a marketingové materiály jejichž využití výrazně zvyšuje úspěšnost při prezentacích a prodeji LR produktů.  Dokonce základní vybavení je přímo za partnerské ceny právě z důvodu, aby mohl každý vzít život pevně do svých rukou.

Musím držet sklad s produkty?

NE. Žádný LR partner nemusí držet sklad. Veškeré zboží drží skladem přímo LR v lokálních skladech, odkud přímo zásobuje LR partnery. Také nemáte žádné povinné nákupy zboží a minimální obraty.

Opravdu nepodstupují žádné riziko?

Vzhledem k tomu, že není vyžadován žádný minimální obrat, skladování zboží ani povinné objednávky, tak zde není ŽÁDNÉ RIZIKO. Jedinou záležitostí je startovací balíček. Pokud se rozhodnete věnovat LR obchodu jen trochu nebo vůbec, není to vůbec problém. Nebude vás to stát žádné peníze ani nebudete mít žádné povinnosti vůči LR. Co nejhoršího se vám může stát když zjistíte, že LR není pro vás, tak si můžete za výhodné partnerské ceny kupovat produkty pro svou potřebu.

Proč bych měl/a začínat s tímto obchodním modelem?

Máte rádi celodenní vysedávání v kanceláři, šéf vás stále sleduje a vyvíjí na vás tlak, nutí vás dělat vše „po jeho“?
Většina lidi v České a Slovenské republice touží být svým vlatním šéfem, nenechat si od někoho říkat co mají dělat a zároveň vydělávat slušné peníze. Tuto možnost LR nabízí. Samozřejmě nikdo nemusí odcházet z práce a stát se LR partnerem na hlavní úvazek. Výhodou je právě to, že si můžete svou práci nechat a začít s LR obchodem na vedlejší úvazek. Každý kdo takto začně si velmi rychle uvědomí potenciál LR obchodu a snaží se co nejdříve opustit své „staré“ zaměstnání jakmile to bude možné. Pokud nemáte ambice stát se LR manažerem na plný úvazek, tak vám jistě příjde vhod vedlejší příjem na zvýšení vaší životní úrovně. Věděl/a jste, že můžete i na vedlejší úvazek získat od LR každé 3 roky nový automobil k osobnímu užití?

Prostě začít můžete už dnes, při zachování vašeho stávajícího pracovního úvazku a čas ukáže, zda pro vás LR bude jen hobby nebo podnikání.

Kolik si můžu s LR vydělat?

To záležití čistě na vašem zápalu a nasazení. Samozřejmě, kdo více prodá a udělá větší obrat získá více odměn od LR. Nejsou zde žádné horní limity výdělků. Vaše odměna záleží čistě na tom, kolik do vašeho obchodu vložíte. Nerozhoduje pohlaví, vzdělání, předchozí pracovní zkušenosti. Jediné co se u LR hodnotí je OBRAT. Díky atraktivnému marketingovému plánu LR nejsou výdělky v řádků stovek tisíc KČ/ desetitisíců € nic nereálného. Měsíčně, samozřejmě .. né ročně!

Jsou zde školení pro začínající a semináře?

Každý začátek je složitý, samozřejmě LR na to také myslí. Aby mohl být LR partner úspěšný, máme zde propracovaný koncept průběžného vzdělávání. Některé informace je nutné vědět hned ze startu a proto pro vás organizujeme STARTOVACÍ SEMINÁŘE. Je možné se jich účastnit osobně nebo také online. Dále je pro vás připraven systém manažerského růstu, obchodních dovedností, osobního rozvoje a samozřejmě odborné produktové semináře.

Jakou podporu získám po dobu mé kariéry

Rozlišujeme zde 2 hlavní kanály, kde získáte podporu pro váš další rozvoj. Jednu část tvoří LR samotná, druhou část skupina nezávislých LR partnerů spolupracující v rámci Organizace Šedek

LR vás bude pravidelně informovat o novinkách z oblasti produktů, marketingu a pořádaných eventů. Zároveň také zajistí doručení zboží vašim klientům, marketingovou podporu a schvalování automobilů v rámci LR autokonceptu.

Organizace Šedek vám poskytne průběžnou podporu formou pravidelných webinářů, živých i online prezentací produktů/ příležitosti. Produktové akademie a semináře osobního růstu. Další důležitou součástí je také možnost osobních konzultací s vaším organizačním manažerem s ohledem dynamický růst vašeho LR obchodu.

S námi jste na jedné lodi a pamatujte, že je pro nás vaše kariéra tou hlavní motivací.

Můžu zrušit své LR partnerství? Je možné změnit organizaci v rámci LR?

Ano samozřejmě, můžete snadno zrušit své LR partnerství jen tím, že napíšete email na servis@lr-czech.com

Nicméně to rozhodně není nutné, jako partner nemáte žádné povinnosti a nejste ničím vázán. Pokud prostě nebudete mít chuť být momentálně v LR aktivní, o nic nepříjdete. Když se rozhodnete se zapojit později ať za pár týdnů nebo měsíců. Prostě začnete bez nutnosti se znova registrovat. Především můžete zůstat jako klient a i tak profitovat případně z doporučených klientů, které jste případně zprostředkovali v minulosti.

 

Je možná změna organizace v rámci LR světa?

Pokud partner po dobu 12ti po sobě jdoucích měsících neobjedná žádné produkty na své číslo, může se znovu po uplynutí těchto 12 ti „pasivních“ měsíců registrovat opětovně. Jiným způsobem není změna partnerské linie možná.

Jsou dokumenty pro partnery dostupné i ONLINE?

Ano, každý LR partner získá přístup do mezinárodní LR kanceláře, kde můžete stáhnout dokumenty, obrázky, brožůrky a marketingové materály v interní sekci. Budete mít přístup také k souborům ke stažení ostatních zemí pro případné zahájení vašeho podnikání v jiných LR zemích.