Získejte ZDARMA ochutnávku z mé knihy...

Průvodce síťového marketingu: Jedinečný 8-krokový systém pro vybudování stabilního týmu a měsíčního příjmu! 

...aneb krok po kroku, jak ze jmen na papíře vybudovat fungující tým!

***Velmi limitovaný přístup***
[Dočasný marketingový test]

Autor: Jiří Šedek
(10 000+ partnerů v několika zemí)

Velmi limitovaný přístup
(Dočasný marketingový test)

Pouze pro omezený čas máte možnost si stáhnout 31-stránkovou ochutnávku z mé nové knihy ZDARMA!

Jasný a praktický systém v 8mi krocích, který přesně používáme v naší organizaci (10 000+ partnerů v několika zemí)

Strávil jsem více než rok psaním a vše, co jsem se za těch více než 7 let naučil.. všechny postřehy, rady, tipy, pokusy, omyly a bolestivé lekce (které mě stály spoustu peněz, času a energie) jsem shrnul do této knihy. To vše můžete VY získat a aplikovat již do pár dnů.. 

Získejte okamžitý přístup k tomuto speciálnímu ebooku ZDARMA!
Jednoduše mi napište, kam vám to mám poslat a máte to tam.

Martin Mažár

"Tohle tady chybělo! Konečně někdo napsal knihu pro lidi v síťovém marketingu, která vychází z praxe v našem regionu (CZ & SK). Měl by si ji přečíst každý, kdo to se síťovým marketingem myslí vážně. Vřele doporučuji!"

Zdeněk Říčný

"..jedná se o perfektní český návod, jak úspěšně podnikat v MLM.. je tam vše pro nováčka i pokročilého obchodníka, aby dosáhl úspěchu v tomto oboru podnikání od člověka, který to sám každodenně dělá, vše je odzkoušené a opravdu to funguje!.."

David Zbojek

"Toto je jedna z nejkomplexnějších MLM knih na trhu vůbec. Hotová učebnice síťového marketingu, která je očividně napsána z dlouholeté úspěšné praxe. Jiří dal dohromady všechny tipy, návody a řešení různých situací. Již se není na co vymlouvat - stačí to jen aplikovat do praxe a úspěch se dostaví velmi rychle."

“Tato stránka není součástí webu Facebook nebo Facebook Inc. Současně, tato stránka NENÍ jakkoliv podporována Facebookem. FACEBOOK je ochranná značka FACEBOOK, Inc"

TOP